Notice: Trying to get property of non-object in /home/sinifars/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 25

1. Sınıf Matematik Paralarımız Test Çöz

1. sınıf paralarımız1. Sınıf Paralarımız Test Çöz

1. Sınıf paralarımız ile alakalı testi bu sayfamızdan kolaylıkla indirebilirsiniz. Ayrıca 1. Sınıf Paralarımız Problemler sayfasındaki etkinliğimizi de indirip kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sınıfınızın panosunda kullanmak için paralarımız ile ilgili afişi Paralarımız Renkli Afiş Örnekleri sayfasından indirebilirsiniz.

1. sınıf test çöz, 1. Sınıflar için test, 1. Sınıf paralarımız test çöz, 1. Sınıf matematik test çöz, 1. sınıf paralarımızı tanıyalım, 1. Sınıf paralarımız kes yapıştır etkinlikleri, 1. Sınıf paralarımız konu anlatımı, 1. Sınıf paralarımız konu özeti, 1. Sınıf matematik çalışma kağıdı

Bu sayfadaki etkinliğimizde 1. Sınıflar için mini test bulunmaktadır. Bu mini test matematik dersi paralarımız konusu ile alakalıdır. Bu sayfadaki etkinliği kullanarak 1. Sınıf öğrencilerimize test çözme becerisi kazandırabilir, konuyu pekiştirebiliriz.1. Sınıf Paralarımız Test Çöz Etkinlik Kazanımı:

Paralarımızı tanır.

Etkinlikleri aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak indiriniz.1.-Sınıf-Matematik-Dersi-Paralarımız-Test.pdf (88 indirme)

Sosyal Medyada Paylaşın

1. Sınıf Matematik Paralarımız Test Çöz” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir