1. Sınıf Matematik Problemleri – Paralarımız

1. Sınıf Paralarımız

1. Sınıf Paralarımız Problemler

1. Sınıf Paralarımız ile ilgili problemlere bu sayfamızdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 1. Sınıf Paralarımız Test Çöz sayfasındaki etkinliğimizi de indirip kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sınıfınızın panosunda kullanmak için paralarımız ile ilgili afişi Paralarımız Renkli Afiş Örnekleri sayfasından indirebilirsiniz.

Bu sayfadaki etkinliğimizde 1. Sınıf Paralarımız Problemleri bulunmaktadır. Problemler Paralarımız konusu ile alakalıdır. bu sayfadaki 1. Sınıf Matematik Problemleri 1. sınıf öğrencilerimizin problem çözme yeteneğini geliştirmeye yöneliktir. Ayrıca etkinlik okuduğunu anlama becerisini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

1. sınıf, 1. sınıf matematik, 1. sınıf matematik problemleri, 1. sınıf matematik paralarımız, 1. sınıf matematik etkinlikleri, matematik test, problem çözme1. Sınıf Paralarımız Problemler Kazanımı:

Paralarımızı tanır.

Etkinlikleri aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak indiriniz.1.-Sınıf-Matematik-Dersi-Paralarımız-Problemler.pdf (114 indirme)

Sosyal Medyada Paylaşın

Yazar: sinifarsivi

2 thoughts on “1. Sınıf Matematik Problemleri – Paralarımız

    […] Sınıf paralarımız ile alakalı testi bu sayfamızdan kolaylıkla indirebilirsiniz. Ayrıca 1. Sınıf Paralarımız Problemler sayfasındaki etkinliğimizi de indirip kullanmanızı tavsiye […]

    Paralarımız Afiş | Sınıf Arşivi

    (Temmuz 17, 2018 - 7:54 pm)

    […] sınıfımız uygun yere asarak öğrencilerimizin konuyu kavramalarını sağlayabiliriz. Ayrıca 1. Sınıf Paralarımız Problemler ve 1. Sınıf Paralarımız Test Çöz sayfalarına giderek etkinliklerimiz indirip […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir